Tüp Bebek Tedavisi Ankara

Tüp Bebek Tedavisi Ankara Fiyatları

İnsan oğlunun 2 temel içgüdüsü vardır. Birincisi hayatta kalmak, ikincisi üremek yani soyunu devam ettirebilmek. Çoğu çift gereken hazırlıklardan sonra mutlu haberi bir kaç ay içinde hemen alırken, bazı çiftlerde bu süreç gecikmektedir. Ancak ne var ki gelişen teknoloji tüp bebek tedavisini çiftlerle buluşturduğu için çeşitli genetik, hormonal ve jinekolojik problemler nedeniyle ortaya çıkan kısırlık problemi Tüp bebek ile aşılabilmektedir. Bunun için merkezimizde tüp bebek Ankara ilinde yapılacak tedavi konusunda sizlere bilgi vermekte ve başarılı bir tedavi süreci için çalışmaktayız.

Tüp Bebek Tedavisi Ankara Nedir?

Tüp Bebek veya Tüp Bebek Tedavisi (IVF) en basit anlatımla; kadından alınan yumurtalarla erkekten alınan spermlerin laboratuar ortamında döllendirilmesi ve en iyi kalitedeki embriyoların kadının rahmine tekrar yerleştirilmesi işlemine denir.

Bu tedavi için Ankara’da yaşayan çiftler Ankara tüp bebek doktoru ve hekimleri adı altında merkezimize başvurup başarılı bir tedavi süreci geçirebilirler. Ankara tüp bebek merkezi olarak bireyselleştirilmiş, kişiye özel tüp bebek tedavi yöntemleri ile en ince detayları gözeterek süreci yönetiyoruz. Bu sebeple tüp bebek tedavisi merkezi Ankara ilinde başarılı bir tedavi süreci sağlıyoruz.

Tüp Bebek Tedavisi Hangi Durumlarda Yapılır? Kimlere Tüp Bebek Tedavisi Uygulanır?

Tüp bebek tedavisi fikri ilk defa 1930’larda ortaya atıldı ama tüp bebek tedavisi sonucu ilk canlı doğum 1978’te İngiltere’de gerçekleşti. O zamanlar tüp bebek tedavisi sadece tüpleri tıkalı olan hastalara uygulanırken, günümüzde erkek kısırlığı da dahil birçok kısırlık nedenlerinin %80’nin çözüldüğü bir tedavi seçeneği olarak uygulanmaktadır. Tüp bebek tedavisi hangi durumlarda uygulanır sorusunun cevabını maddeler halinde sıralayacak olursak;

 • Açıklanamayan infertilite (kısırlık)
 • Kadındaki fallop tüplerinin her ikisinin de tıkalı olması
 • Yumurtlama bozuklukları, ileri derece polikistik over sendromu
 • Düşük yumurtalık rezervi
 • İleri kadın yaşı
 • Endometriyozishastalığı ,endometriyoma (çikolata kistleri)durumunda
 • Sperm sayı ve kalite bozukluklarında, azospermide
 • Başarısız aşılama uygulaması
 • İmmunolojik problemler
 • Genetik araştırma gerektiren aile öyküsünün olması

Tüp Bebek Tedavisi Aşamaları Nelerdir?

Günümüze kadar yaklaşık 6 milyon bebeğin Tüp bebek (IVF) teknolojisi ile dünyaya geldiği tahmin edilmektedir. Peki tüp bebek (IVF) tedavisinin aşamaları nelerdir? Gelin madde madde, sade anlatımla bu aşamaların nasıl ilerlediğine bakalım.

1- İlk Görüşme

 • Gerçekten Tüp bebek yapılmasına gerek var mı sorusunun cevabı belirlenir,
 • Gebelikte ortaya çıkabilecek riskler önceden belirlenip, gebe kalmadan önce bu problemler için önlem alınır,
 • Gebelik öncesi danışmanlık verilir (beslenme, folik asit, aşılar vs),
 • Tedavi başarı oranları hakkında hasta bilgilendirilir,
 • Tedavi planı belirlenir.

2- Yumurtalıkların Uyarılması

 • Adetin 2. veya 3. günü ultrason ile rahim ve yumurtalıkların normal olup olmadığına bakılır. Eğer yumurtalıklarda kist veya rahim duvarında kalınlaşma var ise tedavi ertelenebilir
 • Ultrason normal ise yumurta geliştirici iğne tedavisine başlanır
 • 2-3 gün aralıklarla ultrason ve kanda östrodiol düzeylerine bakılarak yumurta gelişimi takip edilir,
 • Yumurtalar belirli büyüklüğe ve olgunluğa ulaştığında yumurtaların çatlamasını sağlayıcı bir iğne yapılır
 • Çatlatma iğnesinden yaklaşık 34-36 saat sonra yumurta toplama prosedürü yapılır.

3- Yumurta Toplama Prosedürü

 • Bu prosedür ağrılı olduğu için sedasyon anestezisi altında yumurta toplanır. O yüzden hastanın mutlaka 6-8 saattir aç olması gerekir,
 • Vajinal ultrason eşliğinde yumurta toplama işlemi yapılır. Ultrasonda görülen foliküllerin içine ince bir iğne ile girilerek, negatif basınçla bu foliküllerdeki sıvı aspire edilir. Alınan sıvı laboratuvara gönderilir. Yumurta hücresi varsa diğer foliküle geçilir, yoksa folikül özel bir sıvı ile yıkanıp yumurta bulunmaya çalışılır. Ve bu işlem herbir folikül için tek tek yapılır.
 • İşlem yaklaşık 20-30 dakika sürer.

 4- Yumurtaların Döllenmesi (Fertilizasyon)

 • Laboratuvara gelen yumurtalar bazı özel işlemlerden geçirilir, olgun (M2) olanlar seçilir ve laboratuvar ortamında sperm ile döllenmesi sağlanır. Son yıllarda yumurta içerisine sperm enjekte edilerek yapılan mikroenjeksiyon yöntemi oldukça yaygın uygulanmaktadır.
 • Döllenmiş yumurta yani embriyo gelişimi embriyologlar tarafından takip edilir,
 • Kaliteli embriyolar seçilerek genelde 3. gün veya 5. gün (blastokist) ana rahmine transfer edilir,
 • Kaçıncı gün transfer yapılacağı embriyo sayısı, kalitesi ve hasta özelliklerine bağlıdır.

5- Embriyo Transferi

 • Ağrısız bir işlem olduğu için anesteziye gerek yoktur,
 • Transferden önce vajen ve rahim ağzı özel solüsyonlarla temizlenir,
 • İnce, yumuşak bir kateter yardımı ile embriyo nazik bir şekilde rahim ağzından geçilerek rahimin içine yerleştirilir,
 • Bu işlem abdominal ultrason eşliğinde yapılır. Ultrasonda görüntünün net olması için ve embriyo transferinin kolay olması için hastanın işlem esnasında idrara sıkışık olması istenir,
 • Transferden sonra ise embriyoların gelişmesi ve rahime tutunması için bir süre beklenir.
 • Transferden 12 gün sonra kanda gebelik testi yapılır.

Tüp Bebek Tedavisinde Hangi Yöntemler Kullanılır?

Uygulanan yöntemler arasında en çok tercih edilen mikroenjeksiyon (ICSI) yöntemidir. Sperm hareketliliği ve sayısını az, şekil bozukluğu olan durumlarda ve yumurta sayısının oldukça az olduğu durumlarda mikroenjeksiyon uygulanmaktadır. Mikroenjeksiyon yapmadan önce toplanan yumurtalar bazı işlemlerden geçirilerek yumurta, etrafında bulunan gereksiz dokulardan arındırılır. Mikroenjeksiyon işlemi bu temizlikten sonra gerçekleştrilir.

Oldukça sık kullanılan bir diğer yöntem ise In-Vitro Maturasyon yöntemidir. Bu yöntem yumurta rezervi oldukça bol olan polikistik over sendromlu hastalarda görülebilecek hiperstimulasyon gibi sorunları ortadan kaldırmak amacıyla uygulanmaktadır. Bu tüp bebek yönteminde yumurta toplama işlemi yumurtalar tam olgunlaşmadan gerçekleştirilir ve olgunlaşma laboratuvar ortamında gerçekleştirilir. Ancak bu yöntemin uygulanmasında oldukça seçici davranmak gerekir çünkü  her zaman yeterli olacak şekilde yumurta elde edilemeyebilir.

Tüp Bebek Tedavi Süresi

Tüp bebek tedavi süresi, adetin 2. veya 3. günü başlar ve yaklaşık 15-18 gün sürer. Tüp bebek tedavisinin süresi kullanılan ilacın dozuna ve en önemlisi hastanın yanıtına göre değişir. Tüp bebek tedavi süresi boyunca hasta 2-3 gün aralıklarla kontrole çağrılır. Ultrason ve kan değerleri ile yumurtanın gelişimi ve rahim duvar kalınlığı takip edilir. Yumurtalar belirli bir boyuta geldiğinde ve kandaki östrodiol düzeyi belirli bir seviyeye geldiğinde yumurta toplama işlemine hazırlık için hastaya çatlatma iğnesi yapılır. Buraya kadar geçen süre yaklaşık 10-12 gündür. Çatlatma iğnesinden 34-36 saat sonra sedasyon anestezisi altında ultrason eşliğinde yumurta toplama işlemi yapılır. Aynı gün baba adayı da sperm örneği verir. Baba adayından spermler doğal yolla veya TESA/MESA/PESA/ mikroTESE yöntemleri ile elde edilir. Bu spermler ile yumurtalar laboratuar ortamında döllendirilir. Kaliteli embriyolar seçilerek ana rahmine transfer edilir. Sonuç olarak Tüp bebek tedavi süresi yaklaşık 15-18 gün süren bir süreçtir.

Tüp Bebek’te Başarı

Tüp bebek başarı oranları merkezden merkeze ve çiftin özelliklerine göre değişiklik  göstermekle birlikte dünyada kabul edilen gebe kalma oranı %30- 70 civardadır. Geri kalan yaklaşık %30’luk grup modern tıbbın bütün olanaklarına rağmen günümüzde çocuk sahibi olamamaktadır.

Tüp bebek tedavisinde başarıyı etkileyen en önemli faktörlerden biri de kadın yaşıdır. Bilindiği gibi kadınlar için ideal üreme çağı 20-30 yaş arasıdır. Ancak, modern toplumlarda evlenme yaşı ve buna bağlı olarak gebelik yaşı giderek gecikmektedir. Bu durum infertilite (kısırlık) sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Yaş ile birlikte kadının gebe kalma potansiyeli de azalmaya başlar. Özellikle 35 yaşından sonra kadınların gebe kalma potansiyeli dramatik bir şekilde azalır. Tüp bebek tedavisinde de kadın yaşının 35’i geçmesi durumunda yumurtalık rezervi ve yumurta kalitesi azaldığı için Tüp bebek başarısı genç kadınlara kıyasla azalmaktadır.

İleri kadın yaşı dışında erkeğe ait spermlerin ağır hasarlı olması da tüp bebek başarı şansını düşürür. Ayrıca rahim içinde embriyoların tutunmasını engelleyecek yapışıklık, myom veya polip gibi problemlerin olması, tüplerin içlerinin su dolu olması (hidrosalpenks), endometrioma (çikolata kisti) olması da tüp bebekte başarıyı olumsuz olarak etkiler.  Bu nedenle tüp bebek tedavisine başlamadan önce çiftlerde bu problemlerin olup olmadığı araştırılmalı ve sorun saptanırsa tüp bebek tedavisi bu problemler çözüldükten sonraya ertelenmelidir.

Sonuç olarak tüp bebekteki başarı şansını kadın ve erkeğe ait birçok parametre etkilemektedir. Tedaviye cevap kişiden kişiye değişir ve her tüp bebek denemesinde farklı yanıt elde edilebilir. 35 yaş altı, yumurtalık rezervi iyi olan bir kadında tüp bebek başarı şansı% 40-45  iken, 40 yaş üzerinde bu şans %10-15 civarındadır.

Tüp bebek uygulama sayısı ile ilgili bir kısıtlama yoktur. Ancak gebelik elde etme oranı ilk 3 denemede en yüksektir. 3. denemeden sonra tüp bebek başarı şansı giderek azalmaktadır ama bu gebelik olmayacağı anlamına da gelmez. Tüp bebek uygulaması yapılan çiftlerin yaklaşık %70’i gebe kalacaktır, sadece %30’unda ileri teknolojiye ve tüm denemelere rağmen gebelik elde edilemeyecektir.

Bugüne kadar yaklaşık 6 milyon bebek IVFyöntemi ile dünyaya geldiği tahmin edilmektedir. Yapılan bilimsel çalışmalarda,  doğal yolla dünyaya gelmiş bebeklerle Tüp bebek tedavisi sonucu  dünyaya gelmiş bebekler kıyaslandığında fiziksel ve zihinsel anomali açısından istatistiksel olarak anlamlı fark saptanmamıştır.

Tüp Bebek Tedavisi Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Tüp bebek fiyatları Ankara ili içerisinde diğer illerde olduğu gibi değişkenlik göstermektedir. Ankara tüp bebek fiyatları 2019 içerisinde değişen fiyatların sebebi yapılan yöntemin kişiden kişiye göre değişecek olmasıdır. Çünkü tüp bebek tedavisi fiyatları belirlenirken kullanılan protokol, hastanın yanıtı ve kullanılan malzemelerin kalitesi Ankara tüp bebek fiyatları 2019’i etkilemektedir. Tüp bebek Ankara ve çevre illerinde çiftler tarafından tercih edilirken, Ankara Tüp bebek merkezi doktorlarından istediğiniz gibi bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.  Tüp bebek tedavisi ebeveyn adayları için oldukça heyecanlı ve stresli geçmektedir. Bunun bilincinde olan ekibimiz süreç içerisinde sizleri asla yalnız bırakmayacak olup fiyat konusunda da Ankara tüp bebek tedavisi fiyatları 2019 hakkında bilgilenmenizi sağlayacaktır.

Ankara’da Tüp Bebek Tedavisi İçin Nasıl Bir Yol İzlenmelidir?

Tüp bebek tedavisi dendiği zaman genelde çiftler biraz gerilip stres olmaktadır. Ancak bu şekilde duygusal bir durum yaşamadan Ankara tüp bebek merkezi adı altında birçok klinik ve doktorda tedavi olabilirsiniz. Ankara’da bulunan kliniğimizden yola çıkacak olursak öncelik olarak psikolojik olarak sizi bu sürece hazırlıyoruz. Tüp bebek tedavi süreci ve sonrasındaki 9 ay 10 günlük süreçte 7/24 yanınızda olmayı, hem fizyolojik hem de psikolojik olarak süreci doğru bir şekilde sizlerle beraber yönetiyoruz.  Bu sebeple de ezbere tedavi değil hastaya göre bireyselleştirilmiş özel tedavi seçeneklerini destekliyoruz.

Ankara’nın Çankaya İlçesi Çukurambar semtindeki kliniğimizde Tüp Bebek Tedavisi, Ankara Tüp Bebek Doktoru Jinekolog Doktor Doç. Dr. Deniz Ulaş tarafından yapılmaktadır. Ankara Tüp Bebek fiyatları 2019 ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments (86)

 • Fidan cevap

  Selam bilgi almak istemiştim

  30 Ocak 2019 , 19:07
  • Deniz Ulaş cevap

   Tabiki, hangi konu ile ilgili bilgi almak istiyorsunuz?

   5 Şubat 2019 , 21:48
 • Nesibe ök cevap

  Tüpbebek fiyatları nekadar

  8 Şubat 2019 , 01:21
  • Deniz Ulaş cevap

   merhaba
   buradan fiyat veremiyoruz, ayrıntılı bilgi için 05059819919 dan bizi arayabilirsiniz

   18 Şubat 2019 , 23:49
 • yeliz cevap

  esim 38 yasinda poli kist sentrum over var tup bebek yaptirmak istiyoruz fiyati ne dir acaba

  25 Şubat 2019 , 01:59
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba, buradan fiyat bilgisi veremiyoruz. Mail atıyorum şimdi size.

   25 Şubat 2019 , 09:40
 • Figen cevap

  bilgi almak istiyorum

  12 Mart 2019 , 01:33
  • Deniz Ulaş cevap

   Tabi, hangi konu ile ilgili bilgi almak istiyorsunuz?

   12 Mart 2019 , 15:30
 • Figen cevap

  Sizinle irtibat a geçmek istiyorm tlf bilgi verebilirmisiniz

  12 Mart 2019 , 01:37
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba , 05059819919 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz

   12 Mart 2019 , 15:29
  • Muhammet cevap

   Tüp bebek fiyatı ne kadar acaba bilgi alabilirmiyim

   2 Nisan 2019 , 00:25
   • Deniz Ulaş cevap

    Merhabalar fiyat bilgisini buradan paylaşamıyoruz. Lütfen 0505 981 99 19 numaralı telefonu arayınız.

    2 Nisan 2019 , 19:20
 • Yunus cevap

  1 yıllık evliyim eşimde guatr başlangıcı var normal yolla çocuk olması şimdilik zor dedi doktorlar tüp Bebek mümkün mü?fiyat nedir meal atarsanız sevinirim

  14 Mart 2019 , 15:03
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhabalar, mail attım efendim size

   18 Mart 2019 , 15:07
   • Buket cevap

    Merhaba fiyatlar ile ilgili bilgi alabilir miyim

    31 Mayıs 2019 , 23:07
    • Deniz Ulaş cevap

     Tüp bebek fiyatımızı mail atıyorum şimdi size

     1 Haziran 2019 , 12:29
 • Emine Başyiğit cevap

  Merhaba Fiyat hakkında bilgi almak istiyorum

  18 Mart 2019 , 09:00
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhabalar, mail atıyorum size fiyatları

   18 Mart 2019 , 15:06
  • Emre cevap

   Merhabalar fiyat hakkında bilgi almak istiyorum

   11 Nisan 2019 , 00:01
   • Deniz Ulaş cevap

    merhabalar, yasal olarak burdan fiyat veremiyoruz. Ama fiyat bilgisini mail attık size. Ayrıntılı bilgi için 0505 9819919 dan bize ulaşabilirsiniz

    12 Nisan 2019 , 13:46
  • Kerim cevap

   Merhaba bizim bir oğlumuz var 4.5 yaşında ikinci çocuk sahibi denememize zağmen olmadı eşimin adetleri kesildi tüp bebek yapabilirmiyiz bu arada eşim 1970 doğumlu

   9 Mayıs 2019 , 15:04
   • Deniz Ulaş cevap

    Merhaba
    Öncelikle hormonlarınıza bakılması gerekir. Eğer hormonlar çok kötü değilse ve ultrasonda folikül varsa denenebilir. Ayrıntılı bilgi ve randevu için 0505 9819919 dan bize ulaşabilirsiniz.

    9 Mayıs 2019 , 15:28
 • Ahmet Gumus cevap

  Hocam Merhaba;

  Ben 45 eşim ise 42 yaşında ve yapılan testte eşimin FSH değeri 0,78 çıktı. Bu doğrultuda tüp bebek tedavisine başlamak istiyoruz. Fiyat, tedavide sonuç alma olasılığı ve riskler hakkında bilgi almak istiyoruz. Geri dönüşünüz için şimdiden teşekkürler.

  20 Mart 2019 , 11:18
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba, bu sonuç eşinizin yaşı ile uyumsuz görünüyor. Ayrıntılı öykünüzü bilerek yorum yapmak daha doğru olacaktır. Bize 0505 9819919 dan ulaşabilirsiniz

   22 Mart 2019 , 22:33
 • Nur özdağ cevap

  Merhaba tüp bebek için fiyat bilgisi alabilir miyim mail olarak yollarsanız sevinirim

  21 Mart 2019 , 17:45
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba, mail atıyorum hemen

   22 Mart 2019 , 22:29
 • Mine cevap

  Polikistik overim var 17 yıllık evliyim 37 yaşındayım fiyat bilgi almak istiyorum

  22 Mart 2019 , 09:07
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba, polikistik over tedavisi çocuk istemine göre değişir. Çocuğunuz var mı? Daha önce tedavi aldınız mı?

   22 Mart 2019 , 22:28
  • Suha cevap

   Mrhb tese ve tüp bebek fiatları nekadar

   27 Mart 2019 , 14:55
   • Deniz Ulaş cevap

    Merhabalar fiyat bilgisini buradan paylaşamıyoruz. Lütfen 0505 981 99 19 numaralı telefonu arayınız.

    2 Nisan 2019 , 19:21
    • RE cevap

     Merhabalar.
     Yaşım 32, polikistik over hastasiyim, insulin direncim var, hipotiroidim var, Gluchophage 1000mg sabah ve akşam, tiroid ilacı 75mg sabah olmak üzere kullanıyorum.Adet düzensizliyim var, kiloluyum. Tüp tedavi görerek çoçuk sahibi ola bilirmiyim?Çoçuk sahibi olmak için kilo vermem şartmı? Ve fiyatlar hangi aralıkta ola bilir? Lütfen e-mailimden detaylı bilgi verin.
     Önceden teşekkürler

     10 Nisan 2019 , 13:40
     • Deniz Ulaş

      Merhabalar, konu ile alakalı mail attık efendim size

      12 Nisan 2019 , 13:45
 • Said cevap

  Merhaba eşim 2,5 aylık hamile iken bebeğimiz öldü sonra test yaptırdık 9. Kromozomda sıkıntı çıktı ben 36 eşim 32 yaşında fiyat öğrenebilirmiyim

  24 Mart 2019 , 22:21
  • Deniz Ulaş cevap

   Buradan fiyat bilgisi veremiyoruz, size mail atıyorum

   25 Mart 2019 , 19:37
 • Deniz cevap

  Pgt yapıyor musunuz transferden önce

  25 Mart 2019 , 14:39
  • Deniz Ulaş cevap

   Endikasyonu varsa yani risk faktörü varsa yapıyoruz, rutin her hastaya yapmıyoruz.

   25 Mart 2019 , 19:36
   • Melek cevap

    Merhaba, 1sene önce düşük yaptım, şimdide hamile kalamıyorum tüp bebek yaptırmayı düşünyorus, fıyatını ögrenebılırmıyım

    21 Mayıs 2019 , 03:04
    • Deniz Ulaş cevap

     Merhaba, buradan fiyat bilgisi veremiyoruz
     Size mail atıyorum, 05059819919 nolu telefondan da bize ulaşabilirsiniz

     21 Mayıs 2019 , 13:00
 • Bedri cevap

  Merhabalar, ben 47 eşim 42 yaşında. Tüp bebek fiyatı alabilir miyiz?

  26 Mart 2019 , 19:52
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhabalar fiyat bilgisini buradan paylaşamıyoruz. Lütfen 0505 981 99 19 numaralı telefonu arayınız.

   2 Nisan 2019 , 19:21
 • Yeliz cevap

  Bende ve esimde hic bir sorun yok sadece benim yasim 38 eşimin yaşi 52 ondan dolayi tup bebek dusunuyorum ayrica 2tane kizim var.

  14 Nisan 2019 , 11:36
  • Deniz Ulaş cevap

   Erkek yaşı tüp bebekte çok önemli değil ama kadın yaşı çok önemlidir.
   Eşiniz yani bayan 52 yaşında mı? Doğru mu anladım?

   17 Nisan 2019 , 10:54
 • Yusuf cevap

  Merhabalar. Spermogram testimde 4-5 adet canlı 4-5 adet cansız sperm test edildi. 2 kere tekrarlandı test ikisinde de aynı sonuç.
  Sizde tüp bebek şansımız var mı ?
  Fiyatlarınız ne kadar ?

  25 Nisan 2019 , 15:52
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba
   Evet tüp bebek şansınız var ama tese yapılması gerekebilir
   Fiyat için size mail atıyorum
   görüşmek üzere…

   2 Mayıs 2019 , 12:49
  • İzzet Arslan cevap

   Selam. Ben 35 ve eşim 30 yaşında. İki kez aşılama yaptık tutmadı. Değerlerimiz normal tüp bebek düşünüyoruz. Maddi ücret ne kadar olur. Afyonkarahisar’da oturuyorum, tüp bebek yaptıktan sonra dönüş için yolculuk sıkıntı olur mu? Saygılar

   3 Mayıs 2019 , 22:32
   • Deniz Ulaş cevap

    Merhaba, aynı gün dönebilirsiniz sıkıntı olmaz. Fiyat için size mail atıyorum

    4 Mayıs 2019 , 16:05
 • Ceren cevap

  Cikolata kisti ve miyom var.. doktorum tup bebek tedavisini baslamamizi onerdi.. 2 gun okdu bu haberi alali.. 27 yasindayim.. tup bebek tedavisi ve fiyatlari hakkinda bilgi almak istiyordum..

  30 Nisan 2019 , 18:54
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba, tüp bebek tedavavisi ortalama 15 gün süren bir süreç. Etik olarak buradan fiyat bilgisi veremiyoruz, size fiyatla ilgili mail atıyorum. Ayrıntılı bilgi için bize 05059819919 dan ulaşabilirsiniz.

   2 Mayıs 2019 , 12:43
 • Ozkan cevap

  Merhabalar hocam eşim 3düşük yaptı ikisi 4 haftalıkken biri 6haftalıkken oldu.bunun 2si normal yolla 1i tüp bebek yoluyla hamile kalmıştı eşim.eşim 38 ben 39 yaşındayım bu düşüklerin sebebi ne olabilir.birde tüp bebek fiyatlarını bilgi verirseniz memnun olurum. Tşklr

  2 Mayıs 2019 , 21:50
  • Deniz Ulaş cevap

   Düşüklerin %80 nedeni bebekte genetik problem olmasıdır. Ama bunun dışında kanda pıhtılaşma, rahimde perde veya anne-babada genetik problemler de buna neden olabilir. Bununla ilgili testlerin yapılması gerekir. Tüp bebek fiyatı ile ilgili size mail atıyorum

   4 Mayıs 2019 , 16:09
   • Turgut cevap

    Merhaba esim 35 ben yasim 39 esimin fsh degeri 21 bir cocugumuz var fakal yaklasik 1 yildir cocuk icin deniyoruz olmuyor.. tup bebek dusunuyoruz.. hem olma ihtimali varmi hemde fiyatini ögrenebilirmiyiz

    27 Mayıs 2019 , 23:21
    • Deniz Ulaş cevap

     Bana 05059819919 dan da ulaşabilirsiniz

     25 Haziran 2019 , 10:56
 • Mert Kara cevap

  Eşimde çikolata kisti var. Bende varikosel başlangıcı var. Tüp bebek düşünüyoruz. Eşim 27 ben 30 yasindayim.. tup bebek tedavisi ve fiyatlari hakkinda bilgi almak istiyordum..

  6 Mayıs 2019 , 14:01
  • Deniz Ulaş cevap

   Fiyat bilgisini buradan veremiyoruz, size mail atıyorum fiyatları, görüşmek üzere…

   6 Mayıs 2019 , 15:56
 • Enver cevap

  Hocam ben 42, esim 39 yasinda…tup bebek denemek istiyoruz….ortalama tup bebek maliyeti nedir…tesekkur ederim….

  8 Mayıs 2019 , 18:19
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba
   fiyat bilgisini size mail atıyorum, çünkü buradan fiyat bilgisi veremiyoruz

   9 Mayıs 2019 , 13:33
 • Isimsiz cevap

  Tüp bebek fiyatlarınız ne kadar acaba

  10 Mayıs 2019 , 14:54
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba
   Etik kurallar gereği buradan fiyat bilgisi veremiyoruz. Fiyatlarımızı size mail atıyorum, isterseniz 05059819919 dan bize ulaşabilirsiniz.

   10 Mayıs 2019 , 15:13
 • Tümay cevap

  Tüp bebek fiyatlarınızla ilgili bilgi almak istiyorum

  10 Mayıs 2019 , 14:57
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba
   Fiyatlarla ilgili size mail atıyorum
   Ayrıntılı Bilgi ve randevu için bize 05059819919 dan ulaşabilirsiniz

   11 Mayıs 2019 , 10:56
 • Haluk cevap

  Merhaba,ben 38, eşim 36 yaşında 10 yaşında bir kızımız var, 7 yıldır ikinci bebeğimiz olmadı,bende varikosel olduğu söylendi, tüp bebek yapmak istiyoruz, ücret öğrenebilirmiyim, teşekkürler

  10 Mayıs 2019 , 22:01
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba
   Fiyatlarla ilgili size mail atıyorum
   Ayrıntılı Bilgi ve randevu için bize 05059819919 dan ulaşabilirsiniz

   11 Mayıs 2019 , 10:56
 • Ilkn cevap

  Fiyatlarla ilgili bilgi verebilirmisiniz

  10 Mayıs 2019 , 22:17
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba
   Fiyatlarla ilgili size mail atıyorum
   Ayrıntılı Bilgi ve randevu için bize 05059819919 dan ulaşabilirsiniz

   11 Mayıs 2019 , 10:54
 • Tuba keleş cevap

  Hocam 7 yıllık evliyiz eşimde sperm azlığı var tüp bebek yaptırmak istiyoruz ne kadar bir maliyeti olur acaba sizi çok önerdiler bize

  12 Mayıs 2019 , 04:10
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba
   Tüp bebek fiyatlarını mail atıyorum size
   İsterseniz 05059819919 dan ayrıntılı Bilgi de alabilirsiniz
   Görüşmek üzere

   12 Mayıs 2019 , 20:02
 • Fkrt cevap

  Merhaba ben 46 eşim 44 yaşında bir çocuğumuz var ikinci için tüp bebek düşünüyoruz tüp bebek fiyatı ortalama ne kadar bilgi verebilir misiniz

  12 Mayıs 2019 , 12:12
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba
   Fiyat bilgisini size mail atıyorum
   05059819919 no’lu telefondan da Bilgi alabilirsiniz

   12 Mayıs 2019 , 20:00
 • Mehmet cevap

  Mail atamadım size bana ulaşabilirsiniz tüp bebek tedavisi ve fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum

  16 Mayıs 2019 , 02:31
  • Deniz Ulaş cevap

   Tabiki size mail atıyorum, 0505 9819919 dan da bize ulaşabilirsiniz

   16 Mayıs 2019 , 15:33
 • Fırat cevap

  Merhabalar hocam tup bebek ıcın fıyat alabılırmıyım sperm sonuclarım adet bazında tesekkurler

  21 Mayıs 2019 , 01:14
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba, buradan fiyat bilgisi veremiyoruz
   Size mail atıyorum, 05059819919 nolu telefondan da bize ulaşabilirsiniz

   21 Mayıs 2019 , 13:01
 • Turgut cevap

  Merhaba esim 35 beni yasim 39 esimin fsh degeri 21 bir cocugumuz var fakat yaklasik 1 yildir cocuk icin deniyoruz olmuyor.. tup bebek dusunuyoruz.. hem olma ihtimali varmi hemde fiyatini ögrenebilirmiyiz

  27 Mayıs 2019 , 23:23
  • Deniz Ulaş cevap

   Eşinizi görmeden birşey diyemem, yumurtalık rezervine bağlı çocuk olup olmayacağı
   Tüp bebek fiyatı buradan veremiyoruz, size mail atıyorum
   Ayrıntılı Bilgi için 05059819919 nolu telefondan da bize ulaşabilirsiniz

   29 Mayıs 2019 , 13:13
 • Saeed cevap

  Selam.irandan yaziyurum.14 yil cocuk yok.bir kez tup bebek iran da yaptirdik.esim hamile kaldi ama ilacin dozu cok oldi icin kist yapti aldirmak mecburitinde kaldik.sperm normal.yumurta normal.esim32 yas.mumkun olursa fiyat.

  29 Mayıs 2019 , 11:40
  • Deniz Ulaş cevap

   Merhaba buradan fiyat veremiyoruz
   Size mail atıyorum, isterseniz 05059819919 nolu telefondan da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

   29 Mayıs 2019 , 13:10
 • Neriman cevap

  Merhaba tüp bebek fiyatları ne kadar mail arar mısınız teşekkürler

  30 Mayıs 2019 , 01:11
  • Deniz Ulaş cevap

   Şimdi mail attım size

   30 Mayıs 2019 , 14:39
 • Serpil cevap

  Merhaba tüp bebek fiyatını ögrene bilirmiyım?
  Birde bu aşama ilk görüşme başlangıç ve sonuç olarak kaç gün sürüyor ( testler, baslangiç , bitiş süreleri tahmini 15-25 gün?)?
  Mail atarsanız sevınırım.

  1 Haziran 2019 , 17:37
  • Deniz Ulaş cevap

   Tüp bebek için adetten önce ilk görüşme ve muayene yapılıyor, ardından adetin 2 veya 3. Günü tedaviye başlanıyor ve ortalama toplam 15 gün sürüyor tedavi, fiyat bilgisini size mail atıyorum

   1 Haziran 2019 , 21:38
 • Husam cevap

  42 yaşındayım ve işim 40 yaşında
  tüp bebek için başarı oranı, operasyon süreci ve fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim

  11 Haziran 2019 , 18:33
  • Deniz Ulaş cevap

   Tüp bebek başarı oranı ortalama %40-50 civarındadır. Tüp bebek süreci ortalama 15 gün sürer, fiyat bilgisi buradan veremiyoruz, fiyatla ilgili size mail atıyoruz

   11 Haziran 2019 , 22:15
 • Ali cevap

  1 yıla yakın çoçuk düşünüyoruz olmadıgı için tüp bebek düşünüyoruz fiyatını öğrenebilirmiyiz

  24 Haziran 2019 , 14:23
  • Deniz Ulaş cevap

   Fiyat bilgisini buradan paylaşamıyoruz Bana 05059819919 dan da ulaşabilirsiniz

   25 Haziran 2019 , 10:56
 • Ali cevap

  Hocam Ben 39 eşim 29 yaşında 1 yıldır çocuk düşünüyoruz tüp bebek önerildi fiyatbilgisini mail olarak atarmısınz

  24 Haziran 2019 , 16:10
  • Deniz Ulaş cevap

   Tabi atıyorum hemen, bize 05059819919 dan da ulaşabilirsiniz

   24 Haziran 2019 , 21:38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bize Ulaşın!
Adres